מינרלים ורפרקטורים
 
 
 
 
 
 
 
 

חומרים חסיני אש

 
חומרים חסיני אש נדרשים לשימוש במפעלי תעשייה רבים, כמו גם בבתי עסק שונים העושים שימוש בתנורים שונים בטמפרטורות גבוהות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שעומדת לרשותנו בעידן בו אנו חיים, יש היום הרבה מאוד עזרים המאפשרים שימוש כמה שיותר בטוח בתנורים ובמוצרים אלה, כולם נמצאים תחת הקטגוריה של חומרים חסיני אש.

כאשר רוכשים את העזרים האלה, שמטרתם לאפשר עבודה בטוחה בסביבת טמפרטורות גבוהות, חשובמאוד לרכוש את האביזרים המתאימים וחשוב לוודא שהאביזרים שרוכשים מיוצרים על פי כל דרישות התקן, ומגיעים אליכם עם אחריות מלאה.
 
בין המוצרים האלה, המשמשים היום במפעלים רבים ובבתי עסק בכל תחום הדורש עבודה עם תנורים ואש (מסעדות, מפעלים לייצור מוצרי קרמיקה ועוד), אפשר למצוא את המוצרים הבאים:

  • חומרי יציקה – חומרים שונים  המיושמים ביציקה, ומספקים הגנה מושלמת. בין החומרים הללו ניתן למצוא ג'ל סיליקון וחומרי יציקה אפוקסיים המיועדים בעיקר להגנה על מעגלים אלקטרוניים, חומרי יציקה על בסיס פוליאוריטן המשמשים בדרך כלל לצורכי איטום ועוד.
  • רפרקטורים –חומרים חסיני אש המשמשים לבנייה. בעזרת הרפרקטורים ניתן להקים מתחמים ומבנים שלמים החסינים בפני אש, ומספקים את ההגנה האולטימטיבית למקומות בהם עובדים בטמפרטורות גבוהות, לרבות מפעלים שונים ומקומות בהם עובדים עם אש של ממש (מסעדות, מאפיותוכד').
  • דבק לאבני שמוט – דבק חסין אש המשמש להדבקת אבני השמוט זו לזו בעת בניית תנורים מסוגים שונים, לרבות קמינים, טאבונים, תנורי קרמיקה ועוד. הדבק חזק ביותר ועמיד בטמפרטורה של עד 1,400 מעלות צלזיוס.
  • מוצרים ועזרים לבתי יציקה – אם נדרשים מוצרים ועזרים נוספים לבתי יציקה, לרבות דבקים שונים,חומרי יציקה ועוד, חשוב לרכוש אותם רק מחברה המתמחה בתחום ובהתאמה מדויקת לצרכים שלכם.

 
בנייה חסינת אש
 
את כל החומרים המוזכרים כאן חשוב מאוד לרכוש רק מחברה אמינה, המתחייבת למכור רק חומרים ומוצרים העומדים בכל דרישות התקן הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות. רכישה כזאת תבטיח לכם, ככל שרק ניתן, עמידות מקסימלית בטמפרטורות גבוהות ועמידות לאורך זמן.

כנסו לקטלוג שלנו להתרשמות מהמוצרים שאנו מציעים

מינרלים ורפרקטורים משווקת מגוון רחב של חומרים חסיני אש, כולם מיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית ועל פי כל דרישות התקן. לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירת המוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המומחים שלנו, אשר ידאג להמליץ על המוצרים הטובים ביותר עבורכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת חומרים חסיני אש חייגו עכשיו 6322234 - 03
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת מחסן
רח' השחר 5, מושב מזור
טל' מחסן: 9088435 - 03 
מפת הגעה
 
 
 
 
כתובת משרד
דרך העצמאות 43, בית נור, יהוד - מונוסון
טל' משרד: 6322234 - 03
מען למכתבים: ת"ד 106, יהוד - מונוסון 56100
 
 
 
פקס: 6322235 - 03
דוא"ל: mandr@m-r.co.il
 
 
 
 
רפרקטורים בע"מ ב ‪Google+‬‏