מינרלים ורפרקטורים
 
 
 
 
 
 
 
 

אבן שמוט ובניית טאבון

 
 

אבן שמוט – הופך כל תנור לטאבון

 
בעידן המתקדם בו אנחנו חיים, נדמה שכמעט כל יום ממציאים המצאה חדשה. זה נכון לכל תחום בחיים כמעט, וזה נכון גם בתחום של הכנת האוכל. כל הזמן ממציאים עזרים וגדג'טים שעוזרים לנו להכין את האוכל בצורה מהירה ויעילה יותר, ויש גם כאלה שמסייעים לנו להביא הביתה מוצרי מזון שעד היום היו נחלתם הבלעדית של עסקי מזון חיצוניים. אבן שמוט היא בדיוק עזר כזה, שמסייעת לנו להביא הביתה את המאכל האהוב על כולנו – פיצה אמיתית.
 

פיצה דלוקס

 
עד היום,כשהילדים ביקשו פיצה (או כשלנו התחשק לאכול משהו "כיפי"), המקסימום שיכולנו לעשות עבורם הוא לקחת פיתה, למרוח עליה רסק עגבניות או קטשופ, ששימוש גם"דבק" לגבינה הצהובה. למתקדמים שבחבורה פיזרנו גם זיתים או כל תוספת אחרת, ו-הכנסנו לתנור או לטוסטר האובן שהיה במטבח. כמובן שהתוצאה סיפקה את האכלנים הקטנים והגדולים, כי זה היה הכי קרוב לדבר האמיתי. אבל – זה היה נכון לזמנים בהם עוד לא גילו שאפשר להביא הביתה אבן שמוט, שהופכת את המאפה הנפלא הזה בדיוק לדבר האמיתי.
 

לאפות טעים יותר – ומהר

 
אבן שמוט היא אבן שמקורה אינו בטבע, אלא כזו שמורכבת מחומרים קרמיים שונים שהתכונה העיקרית שמאפיינת אותם היא עמידות גבוהה בחום. ככזו, כשהיא מקבלת אנרגיה של חום, היא מתלהטת לחום גבוה במיוחד, אבל מהווה משטח בטוח לאפייה בזכות חסינותה המלאה. מכיוון שמגוון רחב של מאפים כמו פיצות, פוקאצ'ות, פיתות
 
 
 
 
 
 
פיתות ועוד רצוי לאפות בטמפרטורה גבוהה,כזו שתנור ביתי רגיל לא מגיע אליה (300 מעלות ויותר), הרי שאבן זו מהווה פתרון מצוין למי שרוצה ליהנות מהקריספיות הנפלאה של המאפה ומהארומה הכל-כך מיוחדת שלו. בזכות החום הגבוה של המשטח, המאפים מוכנים תוך 7-5 בלבד, כך שמדובר בפתרון מצוין גם כשמאוד רעבים...

גם בבית וגם בחוץ
ניתן להשיג היום אבן שמוט המתאימה במיוחד לתנורים ביתיים, וניתן להשיג משטח המיועד לטאבון שאפשר להקים בגינה. היתרון הגדול בטאבון הוא העובדה שאין צורך להוציא ממנו את האבן, כמו שקורה בתנור ביתי, אלא אפשר להשאיר את המשטח בפנים וליהנות ממאפים טעימים שוב בדיוק כשמתחשק. בנוסף, אין כמו אירוח של חברים בגינה כשהמתקן היפהפה הזה עובד ומהווה אטרקציה נהדרת, או כמו הפעלה לילדים שכוללת הכנת פיצות וצפייה בהן נאפות מול עיניהם. היתרון הגדול של אבן שמוט לתנור הביתי הוא, כמובן,שהיא מתאימה גם לבתים שאין בהם גינה, ומאפשרת לבעליהם ליהנות ממאכלים בטעם פשוט נהדר.

מינרלים ורפרקטורים לשירותכם 

מינרלים ורפרקטורים משווקת אבן שמוט מסוגים שונים ובגדלים שונים, כך שאתם יכולים לבחור את זו המתאימה בדיוק לצרכים שלכם.
 

להזמנות אבן שמוט ופיצה דיסק ישירות מהיצרן: 9088435 - 03

 
 
 
פיצה דיסק
 
אבן שמוט למאפה ביתי, בממדים 25*300*350 
או בגודל מיוחד לפי הזמנה
 
 
 
אבן שמוט
 
אבן שמוט למאפה ביתי באריזתה, בממדים 25*300*350
או בגודל מיוחד לפי הזמנה
 
 
 
פיצה דיסק
 
"פיצה דיסק" – להכנסה והוצאה נוחה של פיצה אל התנור.
 
 
 
 
 
 
 
טאבון - אבן שמוט
 
 
 
טאבון
 
 
 
טאבון בייתי
 
 
 
 
 
 
טאבון
 
 
 
טאבון לגינה
 
 
 
טאבון / תנור
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת מחסן
רח' השחר 5, מושב מזור
טל' מחסן: 9088435 - 03 
מפת הגעה
 
 
 
 
כתובת משרד
דרך העצמאות 43, בית נור, יהוד - מונוסון
טל' משרד: 6322234 - 03
מען למכתבים: ת"ד 106, יהוד - מונוסון 56100
 
 
 
פקס: 6322235 - 03
דוא"ל: mandr@m-r.co.il
 
 
 
 
רפרקטורים בע"מ ב ‪Google+‬‏